Nole kroz pakao do pobede nad Delpom za polufinale Rima!

Home/ZANIMLJIVOSTI IZ MEDIJA/Nole kroz pakao do pobede nad Delpom za polufinale Rima!

Naš najbolji teniser Novak Đoković plasirao se u polufinale mastersa u Rimu nakon pobede nad Huanom Martinom del Potrom sa 4:6, 7:6, 6:4 i zakao duel sa Švarcmanom

ĐOKOVIĆ – DEL POTRO 1:1 (4:6, 7:6, 6:4)

TREĆI SET:

6:4 – KRAJ! NOLE JE U POLUFINALU!

5:4 – Odlično odgovara Argentinac. Nole ima šansu da na svoj servis dođe do pobede.

5:3 – Bez izgubljenog poena Đoković dolazi na gem do pobede.

4:3 – Smanjio je sjajni Argentinac rezultat posle odličnih servisa.

4:2 – Potvrdio je Nole oduzet servis protivniku i sada je jako blizu pobede.

3:2 – Sjajno! Đoković posle velike borbe dolazi do brejka!

2:2 – Spasao je sada Nole tri brejk lopte i uspeo da dođe do izjednačenja.

1:2 – Stradao je Đokovićev reket tokom ovog gema nakon jednog promašenog udarca. Argentinac koristi nervozu našeg asa i dolazi do nove prednosti.

Embedded video

Tenis Kanalı@TenisKanali

Djokovic, Del Potro karşısında 2 maç puanı kurtarıp maçı final setine taşısa da sinirlerine hakim olamıyor.

See Tenis Kanalı’s other Tweets

1:1 – Od 40:0 do 40:40, ali Nole dolazi do izjednačenja.

0:1 – Siguran početak Del Potra za vođstvo u trećem setu.

DRUGI SET:

7:6 – Kakva borba i sjajna igra našeg asa! Sada ja Nole spasio dve meč lopte i stigao do seta! Nije kraj!

ATP Tour

@ATP_Tour

2️⃣ match points saved!@DjokerNole levels up with Juan Martin del Potro at 4-6, 7-6(6). |

61 people are talking about this

6:6 – Gledaćemo taj-brejk u drugom setu.

6:5 – Nole dolazi do novog gema, Argentinac će servirati za ostanak u setu, odnosno odlazak u taj-brejk.

5:5 – Sjajni Delpo dolazi do izjednačenja. Sada smo na početku.

5:4 – Ne pradaje se Argentinac koji želi do pobede u dva seta. Najlošiji gem našeg tenisera za povratak Delpa u drugi set.

ATP Tour

@ATP_Tour

🇦🇷 @delpotrojuan is hanging tough in this second set! 💪

He saves a set point & breaks Djokovic to crawl back to 4-5. |

25 people are talking about this

5:3 – Spasava Delpo i set loptu Noleta. Serviraće Srbin za izjednačenje u setovima.

5:2 – Potvrđen brejk Novaka, sada ga jedan gem deli od osvajanja seta.

4:2 – Đoković koristi devetu brejk loptu i oduzima servis protivniku. Sada je na pragu izjednačenja u setovima.

3:2 – Mučio se Nole u ovom gemu, ali uspeo da sa dva brza poena dođe do nove prednosti.

2:2 – Istom merom uzvraća Argentinac, izjednačenje.

2:1 – Bez izgubljenog poena Đoković stiže do novog servis gema.

1:1 – Nova brejk šansa, sedma na meču i opet ništa. Delpo stiže do izjednačenja.

1:0 – Siguran početak drugog seta za Noleta.

PRVI SET:

4:6 – Spašava Delpo još dve brejk lopte, ukupno šest i stiže do prvog seta.

4:5 – Prvim asom na meču Nole osvaja gem i sada mu je potreban brejk.

3:5 – Nole je odlično počeo ovaj gem i vodio 30:0, ali sjajni Delpo potvrđuje brejk. Đoković će servirati za ostanak u prvom setu.

3:4 – Drugu brejk loptu koristi Argentinac i oduzima servis Đokoviću. Nole mora da uzvrati kako bi ostao u prvom setu.

ATP Tour

@ATP_Tour

Game on! 😲@delpotrojuan strikes first against Djokovic in Rome…

🎥: @TennisTV |

37 people are talking about this

3:3 – Još jednom je Đoković imao brejk priliku, ali snažni udarci Delpa deluju nezaustavljivo. Uspeo je Argentinac ponovo da se vrati u igru.

3:2 – Odličan gem za Srbina za novu prednost.

2:2 – Imao je Đoković dve brejk lopte, ali je odlično odgovorio Delpo. Sjajni potezi oba igrača, Nole je lob udarcem stigao do šanse za oduzimanje seta, ali se vratio u igru Argentinac i došao do izjednačenja.

2:1 – Odličan meč za sada, obojica raspoložena za igru. Nole stiže do novog servis gema.

1:1 – Dobar odgovor Argentinca koji uzvraća istom merom.

1:0 – Odličan početak za Noleta, siguran servis za vođstvo.

22.05 – Meč je počeo, Đoković prvi servira.

21.55 – Nole se sprema da izađe na teren, nakon kratkog zagrevanja očekuje se početak meča.

Internazionali Bnl

@InteBNLdItalia

After the amazing double win of yesterday, @DjokerNole is ready to dance again on the red clay…
🕺 This time against @delpotrojuan 🎇

26 people are talking about this

21.40 – Kraj, Sakarijeva ide u polufinale što znači da Srbin i Argentinac izlaze na teren od 22.00.

21.26 – Dok čekamo početak meča podsetićemo se koliko puta su se do sada sreli Nole i Delpo. To se desilo do sada 19 puta, 15 pobeda ima Đoković dok je Huan bio bolji u četiri susreta. Poslednji put sreli su se u prošlogodišnjem finalu US opena kada je naš as slavio sa 3:0 u setovima.

21.10 – Počeo je treći set meča koji čekaju Delpo i Nole. Ipak, kako sada stvari stoje njih dvojica neće na teren pre 22.00.

21.05 – Na centralnom terenu će se izgleda igrati treći set (Sakarijeva vodi 5:2 u drugom pri vođstvu Mladenovićeve 1:0 u ukupnom rezultatu). Organizatori su pomerili Noletov i Del Potrov meč za 21.30, ali se i to može promeniti u zavisnosti od prethodnog duela.

20.50 – Đoković i Del Potro čekaju završetak meča između Kristine Mladenović i Marije Sakari. Na istom terenu se igra duel Srbina i Argentinca. U toku je drugi set, a Francuskinja vodi 1:0 i ima brejk prednosti (2:1).

20.45 – Dobro veče i dobrodošli na blog našeg portala posvećen četvrtfinalnom meču mastersa u Rimu između Novaka Đokovića i Huana Martina del Potra. Naš Nole pokušaće preko Argentinca da se domogne plasmana u novo polufinale turnira 1000 serije. Uz informer.rs pratite dešavanja uživo iz “večitog grada”.

Izvor: Informer.rs

error: Ma caooo !!